DEPILACJA LASEROWA ŁÓDŹ

Skóra pozbawiona włosków jest przyjemnie gładka w dotyku, pięknie wygląda i zapewnia uczucie nienagannej czystości. Nic więc dziwnego, że coraz więcej pań i panów z Łodzi pyta nas o skuteczne sposoby usuwania owłosienia. Żadna metoda dostępna w domu nie gwarantuje likwidacji włosków na stałe. Również żadna z nich nie pozwala na pozbycie się owłosienia w szybki i bezpieczny sposób. Dlatego depilacja laserowa jest tak ceniona i cieszy się coraz większym zaufaniem klientów.

Jak długo utrzymują się efekty po zabiegu?

Już wiemy, że minusem domowych zabiegów depilacji jest ich krótka skuteczność. Po maszynce włosy odrastają już po kilku godzinach. Natomiast po depilatorze i wosku po kilku tygodniach, tymczasem urządzenie do depilacji laserowej niszczy włos na zawsze. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że efekt idealnie gładkiej skóry nie jest widoczny już po jednym zabiegu.

Włoski rosną we własnym cyklu, nierównomiernie, dlatego niektóre podczas zabiegu zostaną zniszczone, inne jednak przetrwają i należy zabieg powtórzyć. Często wystarczy 4 do 6 razy w odstępach kilku tygodni. Po serii zabiegów można być pewnym, że włoski nie pojawią się nawet przez wiele lat. Najlepsze efekty są widoczne w przypadku osób o jasnej karnacji i ciemnych włoskach.

Jakiego sprzętu używamy do depilacji?

W naszym łódzkim gabinecie depilacji laserowej mamy do dyspozycji najnowocześniejsze urządzenia, które są nie tylko skuteczne, ale też najbardziej komfortowe dla klientów, którzy chcą pozbyć się niechcianego owłosienia.


Laser diodowy VECTUS to jeden z najnowszych, najszybszych i najmocniejszych laserów do depilacji w Łodzi, ceniony na całym świecie. Gwarantuje bezpieczeństwo klientów i minimalizuje ryzyko odrastania włosów właściwie do zera. Zabieg depilacji laserem jest bezbolesny za sprawą głowicy, która ma właściwości chłodzące, a sama depilacja trwa bardzo krótko. Vectus wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny, dzięki czemu pozwala na dopasowanie mocy do indywidualnych właściwości skóry, wykluczając ryzyko poparzeń. Ponadto pozwala na depilowanie nawet dużych obszarów ciała bardzo szybko, skracając maksymalnie czas zabiegów.


Drugim urządzeniem służącym do depilacji laserowej w łódzkim gabinecie jest Soprano ICE™. Umożliwia on skuteczną depilację klientów z różnymi typami włosów przez cały rok. Dzięki technologii chłodzenia powierzchni skóry zapobiega poparzeniom i czyni zabieg autentycznie bezbolesnym.
Używane przez nasz gabinet urządzenia do laserowej depilacji, skutecznie usuwają włoski z całego ciała, między innymi te najgrubsze, czyli z bikini, nóg i z pach.

O samym zabiegu i depilacji laserowej przeczytaj więcej na:

https://lasercosmetic-blue.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Zapraszamy:

Laser Cosmetic Blue

ul. Inflancka 26 Łódź

tel: 513 039 726