SMASTherapy

SMAStherapy® – plastyka jednego dnia

Jest to niechirurgiczna plastyka warstwy mięśniowo-powięziowej (SMAS) przy wykorzystaniu fal ultradźwiękowych.

Urządzenie wypuszcza skoncentrowaną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu (HIFU) , co pozwala na wykonanie niechirurgicznej plastyki w ciągu jednego dnia bez użycia skalpela.

Jest to innowacyjne urządzenie, które umożliwia nam osiągnięcie wymarzonych efektów w niezwykle krótkim czasie. Urządzenie posiada pięć wymiennych transmiterów energii, którą można ukierunkować na różnych poziomach: 1,5 mm to działanie na powierzchniowej warstwie skóry, 3,0 mm to z kolei głębokie warstwy skóry właściwej, 4,5 mm to już działanie na warstwę SMAS.

Na 8,0 mm i 13 mm działamy na obszarze tkanki tłuszczowej. W zależności od tego, na którą głębokość się zdecydujemy, możemy uzyskać odmienne, a przede wszystkim długotrwałe rezultaty.

Zabieg umożliwia wykonanie takich korekt jak: napięcie skóry, uniesienie policzków i redukcję „podwójnego podbródka”. Jest to w pełni bezpieczna i nowoczesna technologia, który cieszy się dużą popularnością i zaufaniem wśród klientek.

SMAStherapy® doprowadza do koagulacji docelowej warstwy poprzez kontrolowane podgrzanie jej do temperatury 65-75°C, bez naruszenia naskórka, na skutek czego dochodzi do natychmiastowego skrócenia istniejących włókien kolagenowych i stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu.

JAKOŚĆ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

  • Impulsy generowane przez SMAStherapy® wnikają do głębszych warstw niż dotychczasowo wykorzystywane aparaty 
  • Nieinwazyjna metoda napinania skóry
  • Umożliwia wykonanie zabiegu niezwykle szybko
  • Zaawansowana technologia ceniona przez lekarzy i kosmetologów na całym świecie

SMAStherapy® GWARANTUJE OCZEKIWANE EFEKTY JUŻ PO JEDNYM ZABIEGU 

Każde z dotychczas przeprowadzonych badań dotyczących technologii wykorzystywanej przez SMAStherapy® dowodzi zadowalających efektów.

SMAStherapy® TO BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGU 

Metoda stosowana w trakcie zabiegów stanowi bezpieczne i skuteczne narzędzie stosowane w zakresie nieinwazyjnego modelowania sylwetki.

Zadzwoń już teraz – 513 039 726

Scroll Up